poznaj  Gryko Caffe

Życie składa się z chwil, które należy pielęgnować...

2004

Jest rok 2004...

W moim życiu jest już kawa, poznaję jej smaki, aromaty, sposoby parzenia i cały jej świat. Mija czas, ciągle szukam czegoś wyjątkowego dla podniesienia przyjaźni celebracji z kawą. Pasja i chęć tworzenia wprowadziły mnie w podróż do różnych części świata, nie ruszając się z miejsca… Poznając smaki Etiopii przeniosłam się w świat cytrusowych doznań, które uwypuklały delikatną kwasowość. Z biegiem czasu coraz mocniej czuję potrzebę stworzenia kawy łączonej z naturą. Dla mnie kawa to zapach, smak, radość, rytuał początku pięknego dnia.
2004
2018

Jest rok 2018...

Moja fascynacja i pasja tworzenia to kolejna przygoda kawowa, która wprowadziła mnie w świat łuski gryki. Powstaje GRYKO CAFFE, produkt na każdą porę dnia dla każdego. Moje marzenie spełnia się. 

GRYKO CAFFE jest produktem dla wszystkich, którzy szukają cudownych chwil i najlepszych doznań smakowych z gwarancją dobrych efektów zdrowotnych. Kierując się moimi drogowskazami, które wykreowałam sobie podczas tych wszystkich lat w świecie kawy, odważnie podjęłam decyzję o zrealizowaniu swoich marzeń.

2018
2019

Jest rok 2019...

Na rynek sprzedażowy wprowadzam innowacyjne połączenie natury w postaci zestawu GRYKO CAFFE składającego się z ziaren kawy, królewskiej łuski gryczanej, zielonej gryki, miałkiego zielonego owsa i młodego jęczmienia.

2019
2020

Jest rok 2020...

Rozpoczynam kolejny etap. Rozszerzam moją pasję o tworzenie sieci kawiarni GRYKO CAFFE, które będą NIE NA KOŃCU ŚWIATA.
GRYKO CAFFE jest, bo Wy jesteście. Zapraszam do wszystkich podróży stworzonych przez GRYKO CAFFE.

2020

Z zaproszeniem i wyrazami szacunku:
Marzycielka, baristka, pomysłodawczyni, twórczyni, realizatorka, producentka, po prostu Agnieszka Stefaniak.